Oběd masáž tanec

oběd masáž tanec

V tomto kurze, který je určen pro dámy se naučíte a procvičíte různé sestavy do jednotlivých latinskoamerických tanců a hlavně protančíte celou hodinu. Relaxační víkendový pobyt v rytmu latinsko-amerických tanců s Ivou Pobyt začíná páteční večeří a končí nedělním obědem (případně masáží). ranní probuzení a protažení s integrální jógou Vás připraví na: seznámení se s technikami Moderního tance před obědem,; po siestě s masážemi, relaxací či. oběd masáž tanec

Oběd masáž tanec -

Menu Nabízíme Lokalita O nás Přihlásit se na kurz. Přihlásit na workshop se můžete u Hanky Reitspiesové telefonicky na čísle 05 50 53 nebo e-mailem:

: Oběd masáž tanec

NEDBALÝ CYBER SEX SEX 614
Oběd masáž tanec 816
Oběd masáž tanec 256
Oběd masáž tanec Webová stránka bisexuální velké prsy
Po obědě můžete vyzkoušet skutečnou thajskou masáž v chrámové škole kde místní artisté budou pomocí tance i artistických prvků vyprávět zajímavý příběh. Rámcový program tanečního víkendu - Popisy kurzů - TŠ Pátek – příjezd do 18 00hod, večerní tanec, večeře Sobota – tanec dopoledne, masáže, oběd, tanec. Datum: ; Čas: Začíná se ve čtvrtek v 18 h večeří a končí v neděli obědem. Místo: Itálie, Marina di Camerota - Cilentské pobřeží Kampanie.

2 thoughts on “Oběd masáž tanec

Hinterlasse eine Antwort

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind markiert *